Po uruchomieniu gry, biorę mój notes. Większość harcerze siedzą obok siebie, a ja zawsze staram się nie dać, dla których śledzę. Nie możesz napisać coś, narażania moją pracę.

Na stadionie przyjdę, najwyraźniej rozumiejąc, co muszę. Patrzę, jak gracz spełnia wymagania trenera, i jak on odgrywa w prawidłowym położeniu do mnie. 3.jpg Co to jest taktycznie? jeśli pozostaje on w budynku, i stale wysyłane w styl dowolny? jeśli on wygląda koncentruje lub wolnostojąca?

Ważne dla mnie, aby zobaczyć, co on ma z piłką i bez niej. Dobrze, jeśli trzyma piłkę, co jest jego pierwszy dotyk. Jak widzi na boisku, jak się poruszać.

Każdy szczegół jest ważny, a gracze mają różne role Oglądam różne umiejętności. Na przykład, szukam do przodu zdolność, aby zakończyć atak, tworzenia własnych chwil. Są tacy, którzy czekają na idealne karmienia, a ci, którzy się nie wszystko. Piszę wszystkie atuty, który pokazuje piłkarz.

Raz widziałem napastnika, który był dobry we wszystkim. Ruch, presja na obrońców czytać grę - był wielki. Teraz gra w Serie A, i jest jednym z najlepszych napastników w lidze włoskiej. Jestem pewien, że on jest w stanie jeszcze bardziej.

Krok piąty: Raport i dyskusja

Jak tylko wrócę do hotelu, zaczynam pracować nad raportem. dally Czas nie: muszę mieć czas, aby spisać wszystkie swoje obserwacje i przejść do następnego meczu.

W raporcie, malowałem wszystko, że trener może się zastanawiać: co pozycja gracz, taktycznie, technicznie, fizycznie i psychicznie; rozumie grę, jakie są mocne i słabe strony. W końcu kładę ocenę i rekomendację.

Po sporządzeniu raportu, zamieścić je w systemie. Większość klubów i drużyn narodowych mają specjalne programy, które pozwalają harcerze szybko dostarczyć informacje do wszystkich, których może to być interesujące: menedżerów, trenerów, skautów, a nawet innych członków rady.

Krok szósty: Dalsze obserwacje

Jeśli klub jest zainteresowany piłkarz, scout ponownie wysłał go szukać. Czasem zaprasza pozostały scout dla dalszej oceny.

Najlepiej, chcesz wyglądać w domu gracza, z dala, w spotkaniu kubka, a korzystnie na krajowej grze zespołowej. Piłkarze różnie reagują na różne czynniki: pogoda, miasto, styl gry przeciwnika i tak dalej. Wszystko to wpływa na jakość gry.

Po kilku miesiącach, kiedy to piłka nożna wciąż zainteresowany trener, asystent lub mentora sam poszedł zobaczyć odtwarzacz osobiście. Wtedy w końcu zdecydować, czy klub stara się go podpisać.

Niektórzy trenerzy kilka razy ogląda piłkarz, ale proces nigdy się nie zmienia. Jeżeli trener zdecyduje, że nie jest już przedmiotem dyskusji. Albo przystąpić do negocjacji, lub zapomnieć o nim na zawsze.

Krok siódmy: Oferta i zakończenie transakcji

Teraz, w trakcie wprowadzania pieniądze bezpośrednio klubu. Normalnie, dyrektor wykonawczy zarządza procesem i rozwiązać problem finansowy.

Dyrektor z trenerem w celu omówienia co odtwarzacz - zasady, rezerwa albo młodzieżowy zespół, a następnie zwrócił się do kwestii wynagrodzenia i umowy.

Jeśli klub zawodnika chce się go pozbyć, ten etap przebiega sprawnie. Jeśli klub planuje zarobić pieniądze lub po prostu się nie spieszy do sprzedaży odtwarzacz, a następnie proces jest skomplikowany. Jeśli kluby zgadzają, a następnie przystąpić do negocjacji gracza i jego agenta do decydowania o długości umowy oraz wysokość wynagrodzenia.

To właśnie w tym czasie, agent zarabia prowizję, a to ze względu na niego wiele ofert rozpadnie się teraz - na samym końcu. Jednak najczęściej po klub przyjął ofertę do wydawania umowy, w każdym razie, to jest uregulowane.

Gracz żegna się z drużyny, podnosi swoje rzeczy i wysłał do nowego zespołu.

Przeczytaj więcej na www.banaby.pl oraz dla Słowacji: www.banaby.sk i dla klientów z Czech: www.banaby.cz