Mauricio dos Santos urodził się w Sao Paulo i zgodnie z oczekiwaniami nie dzieci, marzenie z dzieciństwa grać dla jednej z lokalnych Superclub. W jego przypadku - za "Palmeiras". Mocny i oddany obrońca zauważyli wśród młodych ludzi z Akademii. Dalszy los futbolu Mauricio rozłożyć w taki sam sposób jak inni gracze średniej talentu. Bieganie w drużynie młodzieżowej, wynająć poziomie klubowym poniżej powrotu do swoich społeczności, a wreszcie zasłużony miejsce u podstawy. Średnia początek statystyczna karierze gry, dużego klubu.

Byłoby przeszły na kciuk, jeśli szablon nie jest droga stała charakter Mauricio. Bramka w szatni z "Gremio" tak rozwścieczyło obronę, że był w drodze do podtribunnogo pokój rzucili się na kolegi z drużyny. Silne Aubin nie chcą słyszeć skargi od młodego obrońcy. Gracze nawet udało się przejść od wstrząsu stylu Balaganov Panikovski okładać pięściami, ale poza tym to nie ma znaczenia - odrębnych partnerów. Raging gracze niemal zdmuchnął kruchego tunel prowadzący pod trybunami; Zajęło polsluzhby stadion ochrony i dwie czerwone kartki, aby je uspokoić. Jednak skreślenia początkowo nawet nie zauważy. Po spotkaniu, Mauricio dowiedział się, że nigdy nie wyjdzie na boisku więcej niż T-shirt "Palmeiras". 1.jpg Potem było pięć lat dzierżawy i przejścia na "Sporting" na skromne 350 tysięcy euro. W Lizbonie, Mauricio szybko stał się ulubieńcem publiczności. Fani uwielbiali go za odważnego, bezinteresownego i spektakularnej grze. Adorowany tak, że nie zauważył, jak tylko jest to czas na pogłębianie ważne mecze z silnymi klubami Mauricio zaczął robić więcej szkody niż pomocy. Ale co nie zauważy w Portugalii, nie tylko Włochy. "Lazio" nie żałował na tsentrdefa 2,7 miliona euro, ale w domu catenaccio nagle obnażył wszystkie jego braki. Sześć miesięcy później rzymscy kibice modlili się, że główni gracze byli w szeregach Mauricio przebywał na ławce. Pamiętaj, że wiosną 2015 roku, gdy "Lazio" zajął trzecie miejsce? Tak, aby zakończyć, a drugi, ale nie na kilka rund przed końcem skorzystał z porażki "Roma" - nie używać, ponieważ Mauricio brakowało przeciwnika i zdobył czerwoną w 24. minucie. Tak, że przejście na Mauricio "Spartaka" kibiców "byankochelesti" szczęśliwy, prawdopodobnie nie mniej niż fanów czerwony i biały.

charakter

Sharp i narcystyczne. Mauricio musi czuć miłość fanów, a ze względu na to pójdzie sobie wiele trudu. Istnieje ryzyko, ze względu na efekt zewnętrzny będzie walczyć o każdą piłkę, aby wstać dla partnerów, wspinać się do starcia i skrupulatnie, suszarka do włosów, umieścić fryzurę. Wszystko to ze względu na tłum zidentyfikowano go od innych graczy na boisku.

Jego zalety grania - Zasługa jego charakteru. Wszystkie minusy - too. On przecenia swoje możliwości, a tym samym często tracą pozycję i wydobywa mniej lub bardziej poważne przeciwnika w bramie, gdy na boisku. Ten pracowity, a czerwone i białe fani nie muszą się martwić, za jego poświęcenie. Mauricio - wojownik na polu i prawdziwego profesjonalnego zaświatach; każde euro na karcie kredytowej, będzie pracował w pełnym - a następnie, w razie potrzeby, krew przelana za "Spartakusa".

jakość gry

Mocny i bardzo agresywny obrońca. Ball woli wyciągnąć mięso, często - z pokrywą, aby rywalizować następnym razem, nie w pośpiechu, aby przyłączyć się do walki. Lubi działać skutecznie i dlatego próbuje odczytać grę: woli odgrywać aktywną, wyskakują z napastnikiem tyłu i złapał piłkę. Jest to podobne do firmy, ale ze zniżką na różnicy w klasie. Jeśli popełnisz błąd - być kłopoty. Jeśli działa - jest szansa na szybki oborotku. Wyzwalane przez średnio 3,5 razy w grze, tak przy okazji. I to jest we Włoszech, gdzie poziom zaawansowania jest wyższy niż w Premier League.