Neil McGuinness - słynny scout, który pracował z "Celtic" i wielu innych klubach. Teraz Neil pracuje z reprezentacją Bliskiego Wschodu. Jako doświadczony harcerz, postanowił krótko opisać standard swojego planu prac.

Krok pierwszy: Określenie celów soccer ball

Najpierw trzeba zrozumieć, kto potrzebuje. Następnie wyrazić swoje przemyślenia na temat wszystkich Departamentu harcerzy z trenerów pierwszego zespołu i opiekuna. Decyzję w końcu zawsze zabiera go.

Jako zasadę, że trener daje harcerze jasno zrozumieć, kim chce. Wyjaśnia, na jakiej pozycji gracz wyglądał i jakie cechy powinien mieć.

Na przykład, zespół może brakować wysokiego zawodnika, który pomógłby walczyć z normami. Następnie harcerze otrzymują zadanie odnalezienia prawnika. Zawierać informacje o: minimalny wzrost, z możliwością odtwarzania w prędkości powietrza.

Wymagania są zawsze różne. W trener ma własną wizję tego, jak zespół powinien grać, a my musimy znaleźć scout jest osoba, która będzie idealnie pasować do zespołu.

Krok drugi: Quest

Jest to główne dzieło zwiadowca. Musimy znaleźć gracza, który byłby zwróci wymogom autokarów. Znajdź graczom wiele sposobów. Czasami pomaga platformę wideo jak Wyscout lub INSTAT. Zdarza się, że agenci wysłać płytę DVD lub wideo, linki. Czasami gracze mogą dyskutować z agentów, którzy mogą doradzić kogoś odpowiedniego. Najważniejsze czynniki są zawsze zalecane dla tych, którzy kwalifikują się na podstawie kryteriów. Zdarza się, że nawet zaleca byłych kompanów i przeciwników.

Wolę, aby znaleźć sobie odtwarzacz. Środek jest zawsze własny interes w umyśle, a specjalne programy nie pokazują pełnego obrazu. Więc nie czuję odtwarzacza - trzeba to zobaczyć na żywo. Tylko obserwacja odtwarzacz od stoisk, można zobaczyć, jak on gra, w jaki zachowuje się jak reagować na czynniki zewnętrzne. Więc widać, jak zmęczony gracz i ile to jest mrozoodporna.

Aby podpisać gracza, oparty tylko na wideo, bardzo sportowo i po prostu leniwi. Stawką jest miliony funtów, i szukać drogi światła jest zawsze obarczona.

Kiedy zdecydowałem się na odtwarzaczu, muszę dowiedzieć się, kiedy to gra, i przygotować się do podróży.

Krok trzeci: Planowanie i wyjazdu

Idealnie, ten etap zakłada podawanie klubu, ale nie można powierzyć scout wszystkich innych, lub coś musi wyjść źle.

Najlepiej jest pozostać w tym samym hotelu, w którym przebywa gracz. Wielu ludzi zapomina, że ​​zachowanie się piłki nożnej poza polem jest również ważna. Musimy wiedzieć, kim on jest, aby sprawdzić, czy jest on odpowiedni klub.

Czasami, kiedy oglądając kogoś, kto nawet nie wie, że jest śledzony. Patrzyłem, jak on zachowuje się z fanami i jak rozmawiać z drużyny. Wszystko jest ważne.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę każdy szczegół: Często słyszę o harcerzy, którzy przegapili grę ze względu na fakt, że stadion był zbyt daleko od lotniska.

Krok czwarty: Monitorowanie

Zawsze staram się dostać na stadion jak najszybciej zobaczyć, jak zawodnik zachowuje się w rozgrzewce. Jak skupił? czy on starannie przeszkoleni lub wygłupiać? Wszystko to sprawia, że ​​jest jasne, w jaki ludzie profesjonalnie.

Przeczytaj więcej na www.basoft.com.pl - kształtki styropianowe oraz stronie z korepetycjami: www.pasjanauki.pl i naszym kliencie, gabinet badań psychologicznych: www.psycho-log.com.pl