Ciekawe artykuły 24

{ }

recherche

To content | To menu | To search

Po uruchomieniu gry, biorę mój notes

Po uruchomieniu gry, biorę mój notes. Większość harcerze siedzą obok siebie, a ja zawsze staram się nie dać, dla których śledzę. Nie możesz napisać coś, narażania moją pracę.

Na stadionie przyjdę, najwyraźniej rozumiejąc, co muszę. Patrzę, jak gracz spełnia wymagania trenera, i jak on odgrywa w prawidłowym położeniu do mnie. 3.jpg Co to jest taktycznie? jeśli pozostaje on w budynku, i stale wysyłane w styl dowolny? jeśli on wygląda koncentruje lub wolnostojąca?

Ważne dla mnie, aby zobaczyć, co on ma z piłką i bez niej. Dobrze, jeśli trzyma piłkę, co jest jego pierwszy dotyk. Jak widzi na boisku, jak się poruszać.

Każdy szczegół jest ważny, a gracze mają różne role Oglądam różne umiejętności. Na przykład, szukam do przodu zdolność, aby zakończyć atak, tworzenia własnych chwil. Są tacy, którzy czekają na idealne karmienia, a ci, którzy się nie wszystko. Piszę wszystkie atuty, który pokazuje piłkarz.

Raz widziałem napastnika, który był dobry we wszystkim. Ruch, presja na obrońców czytać grę - był wielki. Teraz gra w Serie A, i jest jednym z najlepszych napastników w lidze włoskiej. Jestem pewien, że on jest w stanie jeszcze bardziej.

Krok piąty: Raport i dyskusja

Jak tylko wrócę do hotelu, zaczynam pracować nad raportem. dally Czas nie: muszę mieć czas, aby spisać wszystkie swoje obserwacje i przejść do następnego meczu.

W raporcie, malowałem wszystko, że trener może się zastanawiać: co pozycja gracz, taktycznie, technicznie, fizycznie i psychicznie; rozumie grę, jakie są mocne i słabe strony. W końcu kładę ocenę i rekomendację.

Po sporządzeniu raportu, zamieścić je w systemie. Większość klubów i drużyn narodowych mają specjalne programy, które pozwalają harcerze szybko dostarczyć informacje do wszystkich, których może to być interesujące: menedżerów, trenerów, skautów, a nawet innych członków rady.

Krok szósty: Dalsze obserwacje

Jeśli klub jest zainteresowany piłkarz, scout ponownie wysłał go szukać. Czasem zaprasza pozostały scout dla dalszej oceny.

Najlepiej, chcesz wyglądać w domu gracza, z dala, w spotkaniu kubka, a korzystnie na krajowej grze zespołowej. Piłkarze różnie reagują na różne czynniki: pogoda, miasto, styl gry przeciwnika i tak dalej. Wszystko to wpływa na jakość gry.

Po kilku miesiącach, kiedy to piłka nożna wciąż zainteresowany trener, asystent lub mentora sam poszedł zobaczyć odtwarzacz osobiście. Wtedy w końcu zdecydować, czy klub stara się go podpisać.

Niektórzy trenerzy kilka razy ogląda piłkarz, ale proces nigdy się nie zmienia. Jeżeli trener zdecyduje, że nie jest już przedmiotem dyskusji. Albo przystąpić do negocjacji, lub zapomnieć o nim na zawsze.

Krok siódmy: Oferta i zakończenie transakcji

Teraz, w trakcie wprowadzania pieniądze bezpośrednio klubu. Normalnie, dyrektor wykonawczy zarządza procesem i rozwiązać problem finansowy.

Dyrektor z trenerem w celu omówienia co odtwarzacz - zasady, rezerwa albo młodzieżowy zespół, a następnie zwrócił się do kwestii wynagrodzenia i umowy.

Jeśli klub zawodnika chce się go pozbyć, ten etap przebiega sprawnie. Jeśli klub planuje zarobić pieniądze lub po prostu się nie spieszy do sprzedaży odtwarzacz, a następnie proces jest skomplikowany. Jeśli kluby zgadzają, a następnie przystąpić do negocjacji gracza i jego agenta do decydowania o długości umowy oraz wysokość wynagrodzenia.

To właśnie w tym czasie, agent zarabia prowizję, a to ze względu na niego wiele ofert rozpadnie się teraz - na samym końcu. Jednak najczęściej po klub przyjął ofertę do wydawania umowy, w każdym razie, to jest uregulowane.

Gracz żegna się z drużyny, podnosi swoje rzeczy i wysłał do nowego zespołu.

Przeczytaj więcej na www.banaby.pl oraz dla Słowacji: www.banaby.sk i dla klientów z Czech: www.banaby.cz

Krok pierwszy: Określenie celów

Neil McGuinness - słynny scout, który pracował z "Celtic" i wielu innych klubach. Teraz Neil pracuje z reprezentacją Bliskiego Wschodu. Jako doświadczony harcerz, postanowił krótko opisać standard swojego planu prac.

Krok pierwszy: Określenie celów soccer ball

Najpierw trzeba zrozumieć, kto potrzebuje. Następnie wyrazić swoje przemyślenia na temat wszystkich Departamentu harcerzy z trenerów pierwszego zespołu i opiekuna. Decyzję w końcu zawsze zabiera go.

Jako zasadę, że trener daje harcerze jasno zrozumieć, kim chce. Wyjaśnia, na jakiej pozycji gracz wyglądał i jakie cechy powinien mieć.

Na przykład, zespół może brakować wysokiego zawodnika, który pomógłby walczyć z normami. Następnie harcerze otrzymują zadanie odnalezienia prawnika. Zawierać informacje o: minimalny wzrost, z możliwością odtwarzania w prędkości powietrza.

Wymagania są zawsze różne. W trener ma własną wizję tego, jak zespół powinien grać, a my musimy znaleźć scout jest osoba, która będzie idealnie pasować do zespołu.

Krok drugi: Quest

Jest to główne dzieło zwiadowca. Musimy znaleźć gracza, który byłby zwróci wymogom autokarów. Znajdź graczom wiele sposobów. Czasami pomaga platformę wideo jak Wyscout lub INSTAT. Zdarza się, że agenci wysłać płytę DVD lub wideo, linki. Czasami gracze mogą dyskutować z agentów, którzy mogą doradzić kogoś odpowiedniego. Najważniejsze czynniki są zawsze zalecane dla tych, którzy kwalifikują się na podstawie kryteriów. Zdarza się, że nawet zaleca byłych kompanów i przeciwników.

Wolę, aby znaleźć sobie odtwarzacz. Środek jest zawsze własny interes w umyśle, a specjalne programy nie pokazują pełnego obrazu. Więc nie czuję odtwarzacza - trzeba to zobaczyć na żywo. Tylko obserwacja odtwarzacz od stoisk, można zobaczyć, jak on gra, w jaki zachowuje się jak reagować na czynniki zewnętrzne. Więc widać, jak zmęczony gracz i ile to jest mrozoodporna.

Aby podpisać gracza, oparty tylko na wideo, bardzo sportowo i po prostu leniwi. Stawką jest miliony funtów, i szukać drogi światła jest zawsze obarczona.

Kiedy zdecydowałem się na odtwarzaczu, muszę dowiedzieć się, kiedy to gra, i przygotować się do podróży.

Krok trzeci: Planowanie i wyjazdu

Idealnie, ten etap zakłada podawanie klubu, ale nie można powierzyć scout wszystkich innych, lub coś musi wyjść źle.

Najlepiej jest pozostać w tym samym hotelu, w którym przebywa gracz. Wielu ludzi zapomina, że ​​zachowanie się piłki nożnej poza polem jest również ważna. Musimy wiedzieć, kim on jest, aby sprawdzić, czy jest on odpowiedni klub.

Czasami, kiedy oglądając kogoś, kto nawet nie wie, że jest śledzony. Patrzyłem, jak on zachowuje się z fanami i jak rozmawiać z drużyny. Wszystko jest ważne.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę każdy szczegół: Często słyszę o harcerzy, którzy przegapili grę ze względu na fakt, że stadion był zbyt daleko od lotniska.

Krok czwarty: Monitorowanie

Zawsze staram się dostać na stadion jak najszybciej zobaczyć, jak zawodnik zachowuje się w rozgrzewce. Jak skupił? czy on starannie przeszkoleni lub wygłupiać? Wszystko to sprawia, że ​​jest jasne, w jaki ludzie profesjonalnie.

Przeczytaj więcej na www.basoft.com.pl - kształtki styropianowe oraz stronie z korepetycjami: www.pasjanauki.pl i naszym kliencie, gabinet badań psychologicznych: www.psycho-log.com.pl

Mauricio dos Santos urodził się w Sao Paulo

Mauricio dos Santos urodził się w Sao Paulo i zgodnie z oczekiwaniami nie dzieci, marzenie z dzieciństwa grać dla jednej z lokalnych Superclub. W jego przypadku - za "Palmeiras". Mocny i oddany obrońca zauważyli wśród młodych ludzi z Akademii. Dalszy los futbolu Mauricio rozłożyć w taki sam sposób jak inni gracze średniej talentu. Bieganie w drużynie młodzieżowej, wynająć poziomie klubowym poniżej powrotu do swoich społeczności, a wreszcie zasłużony miejsce u podstawy. Średnia początek statystyczna karierze gry, dużego klubu.

Byłoby przeszły na kciuk, jeśli szablon nie jest droga stała charakter Mauricio. Bramka w szatni z "Gremio" tak rozwścieczyło obronę, że był w drodze do podtribunnogo pokój rzucili się na kolegi z drużyny. Silne Aubin nie chcą słyszeć skargi od młodego obrońcy. Gracze nawet udało się przejść od wstrząsu stylu Balaganov Panikovski okładać pięściami, ale poza tym to nie ma znaczenia - odrębnych partnerów. Raging gracze niemal zdmuchnął kruchego tunel prowadzący pod trybunami; Zajęło polsluzhby stadion ochrony i dwie czerwone kartki, aby je uspokoić. Jednak skreślenia początkowo nawet nie zauważy. Po spotkaniu, Mauricio dowiedział się, że nigdy nie wyjdzie na boisku więcej niż T-shirt "Palmeiras". 1.jpg Potem było pięć lat dzierżawy i przejścia na "Sporting" na skromne 350 tysięcy euro. W Lizbonie, Mauricio szybko stał się ulubieńcem publiczności. Fani uwielbiali go za odważnego, bezinteresownego i spektakularnej grze. Adorowany tak, że nie zauważył, jak tylko jest to czas na pogłębianie ważne mecze z silnymi klubami Mauricio zaczął robić więcej szkody niż pomocy. Ale co nie zauważy w Portugalii, nie tylko Włochy. "Lazio" nie żałował na tsentrdefa 2,7 miliona euro, ale w domu catenaccio nagle obnażył wszystkie jego braki. Sześć miesięcy później rzymscy kibice modlili się, że główni gracze byli w szeregach Mauricio przebywał na ławce. Pamiętaj, że wiosną 2015 roku, gdy "Lazio" zajął trzecie miejsce? Tak, aby zakończyć, a drugi, ale nie na kilka rund przed końcem skorzystał z porażki "Roma" - nie używać, ponieważ Mauricio brakowało przeciwnika i zdobył czerwoną w 24. minucie. Tak, że przejście na Mauricio "Spartaka" kibiców "byankochelesti" szczęśliwy, prawdopodobnie nie mniej niż fanów czerwony i biały.

charakter

Sharp i narcystyczne. Mauricio musi czuć miłość fanów, a ze względu na to pójdzie sobie wiele trudu. Istnieje ryzyko, ze względu na efekt zewnętrzny będzie walczyć o każdą piłkę, aby wstać dla partnerów, wspinać się do starcia i skrupulatnie, suszarka do włosów, umieścić fryzurę. Wszystko to ze względu na tłum zidentyfikowano go od innych graczy na boisku.

Jego zalety grania - Zasługa jego charakteru. Wszystkie minusy - too. On przecenia swoje możliwości, a tym samym często tracą pozycję i wydobywa mniej lub bardziej poważne przeciwnika w bramie, gdy na boisku. Ten pracowity, a czerwone i białe fani nie muszą się martwić, za jego poświęcenie. Mauricio - wojownik na polu i prawdziwego profesjonalnego zaświatach; każde euro na karcie kredytowej, będzie pracował w pełnym - a następnie, w razie potrzeby, krew przelana za "Spartakusa".

jakość gry

Mocny i bardzo agresywny obrońca. Ball woli wyciągnąć mięso, często - z pokrywą, aby rywalizować następnym razem, nie w pośpiechu, aby przyłączyć się do walki. Lubi działać skutecznie i dlatego próbuje odczytać grę: woli odgrywać aktywną, wyskakują z napastnikiem tyłu i złapał piłkę. Jest to podobne do firmy, ale ze zniżką na różnicy w klasie. Jeśli popełnisz błąd - być kłopoty. Jeśli działa - jest szansa na szybki oborotku. Wyzwalane przez średnio 3,5 razy w grze, tak przy okazji. I to jest we Włoszech, gdzie poziom zaawansowania jest wyższy niż w Premier League.